Останні новини

1111werat
Привітання з наступаючим Новим роком 2020 та Різдвом Христовим!!!

Колектив ПНВП ЯР-СТЕП вітає Вас з наступаючим Новим роком, з новими починаннями й новими успіхами. Бажаємо новорічної радості і непередбачуваного.

frontalnyj-pogruzchyk_T229-625x352
Фронтальні навантажувачі: що це, які види бувають, чим відрізняються від ін.машин

Велика кількість різної спецтехніки на ринку може призвести до плутанини. Нижче піде мова про те, що таке фронтальний навантажувач (ФП),.

Общие характеристики культиватора
Що таке культиватор: особливості, правила вибору, призначення

Якщо, бачачи техніку в каталозі, ви ставите питанням, що таке культиватор і як він влаштований, то дана стаття вам стане.

МІЖНАРОДНА АГРОПРОМИСЛОВА ВИСТАВКА АГРОЕКСПО-2019

Міжнародна агропромислова виставка Агроекспо-2019 – це наймасштабніша в Україні АПК виставка, що проходить в Кропивницькому (Кіровограді). Агропромислова виставка AgroExpo-2019 –.

фото Вибір типу тракторної техніки
Особливості покупки трактора в Україні: виробники і види техніки

Не так складно знайти місця, де купити трактор в Україні. Куди складніше зробити правильний вибір і підібрати техніку, що відповідає.

фото Роторная косилка для трактора
Конструктивні особливості, критерії вибору роторних косарок

Українські фермери зацікавлені в використанні легкої сільгосптехніки, що знижує частку ручних операцій, прискорює основні агротехнічні операції. Але, формуючи парк навісних.

фото параметры выбора разбрасывателя удобрений
Як вибрати розкидач добрив: професійний блог компанії “ЯР-СТЕП”

Сьогодні мова піде про те, як вибрати розкидач добрив, на які характеристики треба дивитися, в чому відмінності агрегатів і т.д..

что такое мульчер
Пізнавальний блок: обговоримо, що таке мульчер і як він подрібнює дерева

У віртуальному каталозі компанії «ЯР-СТЕП» одне з гідних місць займають мульчери. Сьогодні вони використовуються будівельниками, садівниками і десятками інших людей..

IMG_2164
Компанія ПНВП «ЯР-СТЕП», запрошуєм Відвідати Міжнародну агропромислову виставку «АГРО-2019» , яка відбудеться з 4-7 червня 2019 в місті Києві,НК

Шановні партнери !  Компанія ПНВП «ЯР-СТЕП»,  запрошуєм Відвідати  Міжнародну агропромислову виставку «АГРО-2019»  , яка відбудеться з 4-7 червня 2019, яка.

Коротко про обладнання
Прес-підбирач: який краще? Які моделі використовуються в Європі?

Довговічність і стабільність — два ключові чинники при виборі сільськогосподарської техніки. Від чого вони залежать? Що ми будемо заготовляти, тюки.

сільгосптехніка
Сільськогосподарська техніка з європейської складанням в Україні: огляд фірм і машин

Найкрутіша сільгосптехніка створюється фірмами, що мають власні заводи. Сьогодні сотні брендів просто замовляють деталі або повністю машини у посередників. Вони.

Вітаємо із світлим святом Пасхи!
Вітаємо із світлим святом Пасхи!

Команда ПНВП ЯР-СТЕП щиро вітає зі святом та бажає нехай святковий настрій, що дарує нам світле Воскресіння, осяє Ваше життя.