Останні новини

фото параметры выбора разбрасывателя удобрений
Як вибрати розкидач добрив: професійний блог компанії “ЯР-СТЕП”

Сьогодні мова піде про те, як вибрати розкидач добрив, на які характеристики треба дивитися, в чому відмінності агрегатів і т.д..

что такое мульчер
Пізнавальний блок: обговоримо, що таке мульчер і як він подрібнює дерева

У віртуальному каталозі компанії «ЯР-СТЕП» одне з гідних місць займають мульчери. Сьогодні вони використовуються будівельниками, садівниками і десятками інших людей..

IMG_2164
Компанія ПНВП «ЯР-СТЕП», запрошуєм Відвідати Міжнародну агропромислову виставку «АГРО-2019» , яка відбудеться з 4-7 червня 2019 в місті Києві,НК

Шановні партнери !  Компанія ПНВП «ЯР-СТЕП»,  запрошуєм Відвідати  Міжнародну агропромислову виставку «АГРО-2019»  , яка відбудеться з 4-7 червня 2019, яка.

Коротко про обладнання
Який прес-підбирач краще? Тюки або рулони? З ротором або без?

Прес-підбирач: який краще? Які моделі використовуються в Європі? Довговічність і стабільність — два ключові чинники при виборі сільськогосподарської техніки. Від.

сільгосптехніка
Сільгосптехніка з Європи в Україні: огляд виробників і асортименту

Сільськогосподарська техніка з європейської складанням в Україні: огляд фірм і машин Найкрутіша сільгосптехніка створюється фірмами, що мають власні заводи. Сьогодні.

Вітаємо із світлим святом Пасхи!
Вітаємо із світлим святом Пасхи!

Команда ПНВП ЯР-СТЕП щиро вітає зі святом та бажає нехай святковий настрій, що дарує нам світле Воскресіння, осяє Ваше життя.

Grassrol Master 1400
ТЕСТУВАННЯ ДВОДИСКОВОГО РОЗКИДАЧА МІНЕРАЛЬНИХ ДОБРИВ MASTER 1400 L

ТЕСТУВАННЯ ДВОДИСКОВОГО РОЗКИДАЧА МІНЕРАЛЬНИХ ДОБРИВ MASTER 1400 L на базі  Львівська філія УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого Василь Лесняк, директор ПНВП.

agt_2019_179kh73
Шановні партнери ! Запрошуємо Вас на виставку у Львові «Агротехніка Львів 2019»

Шановні партнери ! Запрошуємо Вас на виставку у Львові «Агротехніка Львів 2019» Зокрема наша компанія ПНВП «ЯР-СТЕП» виставить на площадці.

baner
Компанія ПНВП «ЯР-СТЕП», запрошуєм Відвідати Міжнародну агропромислову виставку «АГРО-2018» , яка відбудеться з 6-9 червня 2018 в місті Києві

Шановні партнери !  Компанія ПНВП «ЯР-СТЕП»,  запрошуєм Відвідати  Міжнародну агропромислову виставку «АГРО-2018»  , яка відбудеться з 6-9 червня 2018, яка.

банер_2018
Міжнародна агропромислова виставка АгроЕкспо-2018

Міжнародна агропромислова виставка Агроекспо-2018 – це наймасштабніша в Україні АПК виставка, що проходить в Кропивницькому (Кіровограді). Агропромислова виставка AgroExpo-2018 –.

16000_pomot_beczkowóz_güllefass_slurry_tanker_woz_asenizacyjny_agregat3_1
Техніка для внесення рідкої органіки від компанії ПНВП ЯР-СТЕП

Наші фермерські господарства витрачають чималі кошти на мінеральні добрива, і ціни на них постійно зростають, бо у собівартість закладена ціна.