Останні новини

AGRO Vinnitsa 2021 – перша агропромислова виставка
AGRO Vinnitsa 2021 – перша агропромислова виставка

Дорого дня, шановні колеги! 7-9 вересня стартує перша агропромислова виставка AGROVinnitsa. Це найбільш масштабна регіональна аграрна подія 2021 року, яка.

33 міжнародна агропромислова виставка
AGRO-2021 33 міжнародна агропромислова виставка 8-11 червня

Доброго дня. Шановні колеги! Стартує щорічна виставка АГРО-2020. Локація ВДНГ (м.Київ). Дати проведення 8-11червня. Запрошуємо до нашого стенду В 49..

1111
Компанія ПНВП «ЯР-СТЕП», запрошуєм Відвідати ХІV Міжнародний молочний конгрес, який відбудеться 1-2 червня 2021 року в Київ Експо Плаза

Доброго дня! 1-2 червня 2021 року в Київ Експо Плаза стартує ХІV Міжнародний молочний конгрес. Це найбільший майданчик, де збираються.

1111werat
Привітання з наступаючим Новим роком 2020 та Різдвом Христовим!!!

Колектив ПНВП ЯР-СТЕП вітає Вас з наступаючим Новим роком, з новими починаннями й новими успіхами. Бажаємо новорічної радості і непередбачуваного.

frontalnyj-pogruzchyk_T229-625x352
Фронтальні навантажувачі: що це, які види бувають, чим відрізняються від ін.машин

Велика кількість різної спецтехніки на ринку може призвести до плутанини. Нижче піде мова про те, що таке фронтальний навантажувач (ФП),.

Общие характеристики культиватора
Що таке культиватор: особливості, правила вибору, призначення

Якщо, бачачи техніку в каталозі, ви ставите питанням, що таке культиватор і як він влаштований, то дана стаття вам стане.

МІЖНАРОДНА АГРОПРОМИСЛОВА ВИСТАВКА АГРОЕКСПО-2019

Міжнародна агропромислова виставка Агроекспо-2019 – це наймасштабніша в Україні АПК виставка, що проходить в Кропивницькому (Кіровограді). Агропромислова виставка AgroExpo-2019 –.

фото Вибір типу тракторної техніки
Особливості покупки трактора в Україні: виробники і види техніки

Не так складно знайти місця, де купити трактор в Україні. Куди складніше зробити правильний вибір і підібрати техніку, що відповідає.

фото Роторная косилка для трактора
Конструктивні особливості, критерії вибору роторних косарок

Українські фермери зацікавлені в використанні легкої сільгосптехніки, що знижує частку ручних операцій, прискорює основні агротехнічні операції. Але, формуючи парк навісних.

фото параметры выбора разбрасывателя удобрений
Як вибрати розкидач добрив: професійний блог компанії “ЯР-СТЕП”

Сьогодні мова піде про те, як вибрати розкидач добрив, на які характеристики треба дивитися, в чому відмінності агрегатів і т.д..

что такое мульчер
Пізнавальний блок: обговоримо, що таке мульчер і як він подрібнює дерева

У віртуальному каталозі компанії «ЯР-СТЕП» одне з гідних місць займають мульчери. Сьогодні вони використовуються будівельниками, садівниками і десятками інших людей..

IMG_2164
Компанія ПНВП «ЯР-СТЕП», запрошуєм Відвідати Міжнародну агропромислову виставку «АГРО-2019» , яка відбудеться з 4-7 червня 2019 в місті Києві,НК

Шановні партнери !  Компанія ПНВП «ЯР-СТЕП»,  запрошуєм Відвідати  Міжнародну агропромислову виставку «АГРО-2019»  , яка відбудеться з 4-7 червня 2019, яка.