Що таке культиватор: особливості, правила вибору, призначення

Якщо, бачачи техніку в каталозі, ви ставите питанням, що таке культиватор і як він влаштований, то дана стаття вам стане в нагоді. Детально розберемо особливості пристрою. Поговоримо про відмінності, а також розглянемо критерії вибору.

Якщо вам не хочеться читати, але при цьому потрібно розібратися в техніці для обробки грунту, зверніться до фахівців нашої компанії. Менеджери добре розбираються в нюансах аграрного ремесла. Вони допоможуть вибрати відповідний продукт.

Що таке культиватор

Загальний опис

Сьогодні існують ручні і навісні моделі. Перші використовуються на городах. Другі кріпляться до трактора і призначені для обробки полів, садових площ. Функції у них схожі. Різна тільки продуктивність. Ми будемо говорити про причіпні і навісні моделі для сільськогосподарської техніки, так як компанія «Яр-Степ» продає саме їх.

Давайте розберемо ключові моменти:

  • Що робить культиватор? Він призначений для безвідвальної обробки ґрунту. Техніка оре землю, готуючи її для подальшої посадки рослинних культур. Він використовується для розпушування і суцільної пропашки. Сьогодні поширені універсальні моделі;
  • Як влаштовано обладнання? Існує 2 види конструкцій, з зубами і дисками. Останні кріпляться на рамі, яка приєднується до трактора з потужністю 110-340 к.с. Машина тягне за собою техніку для оранки, а земля розпушується. У рух елементи приводяться завдяки валу відбору потужності трактора. Продукт від Metal-Fach Sp. z o. o., представлений в нашому каталозі, зазвичай має обидва діючих компонента, за винятком деяких моделей.

Загальний опис культиватора

Загальні характеристики

Переймаючись питанням, який культиватор вибрати, необхідно відштовхуватися від розмірів оброблюваної території і швидкості, якої потрібно досягти. Погляньте на деякі особливості лінійки машин, виставлених у нас на продаж. Всі вони виробляються компанією Metal-Fach Sp. z o. o.:

  • Глибина проникнення — 5-18 см;
  • Ширина обробки — робоча зона становить 3-6 метрів;
  • Діаметр диска — 46-62 см; < /li>
  • Число дисків — 24-48 шт.;
  • Швидкість — 5-15 км/г.

В результаті продуктивність машин досягає 3-8 га/год. І це ключовий фактор, від якого слід відштовхуватися, задаючись питанням, який краще культиватор купити. Зателефонуйте нам. Фахівці проконсультують вас.

Корисно знати: всі моделі, представлені на сайті, допустимо використовувати разом з рядовими сівалками. В якості додаткової опції є можливість монтажу гідравліки.

фото Загальні характеристики

Загальні питання

Чим відрізняється культиватор від плуга? Останній призначений для відвальної обробки грунту, коли шматки землі перевертаються. Процес призводить до знищення насіння бур’янів і яєць шкідників. Разом з цим з’являється ризик вітрової ерозії грунту, яка особливо поширена на рівнинах на кшталт площ Казахстану.

Обробка культиватором має на увазі, що земля ореться за допомогою дисків, розрізаючись і злегка перемішуючись. Перевертання не відбувається. Це позбавляє грунт від зайвої сухості, однак вимагає більш складного підходу до дотримання термінів і інших деталей аграрного ремесла.

Чим відрізняється культиватор від борони? Він більш універсальний, так як здатний виконувати різні функції. Борона ж в класичному розумінні — це або штирі, що розбивають шматки після обробки плугом, або все ті ж диски з зубами. Metal-Fach Sp. z o. o. випускає в тому числі універсальні машини, які мають обидві деталі.

Чим відрізняється культиватор від мотоблока? Це питання задають покупці ручних агрегатів. У цьому сегменті мотоблоки є більшими приладами на своїй колісній базі. У рух вони приводяться двигуном.

фото Якої марки вибрати культиватор

Якої марки вибрати культиватор

Ми неспроста працюємо з малим числом виробників. Представлений товар в каталозі компанії «ЯР-СТЕП» надходить від одного виробника. Це Metal-Fach Sp. z o. o. Дана фірма працює з 1989 року. Вона добре відома в США, Аргентині та інших розвинених країнах. Коли ви купуєте її техніку, ви впевнені в наступному:

  • У ній не будуть розхитувати болти через місяць;
  • У ній є всі необхідні вузли, так як компанія добре розбирається в своєму ремеслі.

Надійність — основна причина брати саме продукт від Metal-Fach Sp. z o. o. — точно не прогадаєте. «ЯР-СТЕП» ж забезпечить вас доставкою товару зі складу виробника.

Про ціну

Ми не вказуємо ціни, так як вони змінюються в залежності від курсу валют і партії обладнання. Причина і в ввитратах на матеріали для виготовлення, що постійно корегуюються. Щоб дізнатися, скільки коштує культиватор на трактор з доставкою в Україну, просто зателефонуйте.