Прес-підбирач: який краще? Які моделі використовуються в Європі?

Довговічність і стабільність — два ключові чинники при виборі сільськогосподарської техніки. Від чого вони залежать? Що ми будемо заготовляти, тюки або рулони? Який прес-підбирач краще підійде для нашого трактора? Про ці та інші деталі поговоримо в даній статті. Давайте приступимо.

Які моделі використовуються в Європі?

Коротко про обладнання

Перед нами агрегат для створення зв’язок з сіном. Конструкція завжди виконується в причіпному форматі.

Вибирайте рівень оснащення: так у продукції від польського виробника техніки для заготівлі сіна Metal-Fach Sp. z o.o існує 3 варіації даних машин. Погляньте, як працює прес-підбирач кожного типу:

  • Базовий — барабан з пальцями відправляє скіс всередину конструкції. Тут трава відразу скручується і обв’язується шпагатом, сіткою;
  • З ротором — сіно додатково перемішується, що прискорює процес і підвищує якість рулону. Зростає і потреба в потужності трактора;
  • З ножами і обертовим механізмом обладнання ще й подрібнює корм, роблячи його легкозасвоюваним для тварин. Поліпшується товарний вид. Також даний факт можна використовувати в якості рекламного переваги при продажах: « Корови, коні часто погано їдять сіно. З нашим продуктом такого не буде, так як ми заготовляємо його правильно, не руйнуючи структуру рослин».

Коротко про обладнання

Прес-підбирач, тюковий або рулонний?

Більше 80% фермерів віддає перевагу агрегату, що проводить рулони. Причина криється в наступному:

  • Зберігання і роздача легка — тюки щільні. Їх треба розмотувати перед годуванням. Моток ви просто викочуєте, та ще й не переживаєте, що його топтатимуть;
  • Ймовірність крадіжки низька — циліндричні об’єкти важать від 100 до 650 кг , а маленькі прямокутники по 15-25 кг;
  • Захист від дощу висока — з рулонів рідина стікає швидко, навіть якщо вони не обмотані. Тому їх можна якийсь час залишати на полі;
  • Вивантаження економічне за часом квадратні об’єкти треба складати. Їх багато. Звідси і втрати часу.

В тюках є сенс, якщо ви працюєте поодинці без навантажувача. У нашій країні техніка для їх виготовлення зазвичай дорожче. Знову ж, рулон вагою в 200 кг завдяки круглій формі легко закочує в комору жінка середньої статури. Якщо ви зайдете на форуми з обговорення, який прес підбирач краще, тюковий або рулонний, то побачите, що багато пишуть: « Мої коні погано їдять кіпованное сіно » .

Яка потужність трактора необхідна

Яка потужність трактора необхідна?

Молодша в сімействі модель від Metal-Fach Sp. z o.o, що продається під маркуванням Z562, дозволяє працювати на машині з потужністю 35 кВт. При цьому вона виробляє до 20 об’єктів розміром 120 на 120 см на годину. Цей же прес-підбирач для сіна, але будучи оснащеним ножами і ротором, зажадає вже транспорт на 70 кВт. Зате кількість рулонів виросте до 40 штук за 1 год.

Якщо ви хочете підібрати агрегат під певну марку транспорту на кшталт МТЗ або ін., то зверніться до менеджера компанії «ЯР-СТЕП». Наші працівники добре розбираються в технічних особливостях.

Корисно знати: всі агрегати, що продаються фірмою «ЯР-СТЕП», дозволяють самостійно виставляти щільність стиснення.

Як відрізнити якісний підбирач сіна?

На око зробити це неможливо. Подивіться на найпоширеніші проблеми, з якими стикаються люди при покупці дешевої техніки з Китаю:

  • Розхитування вузлів — призводить до підвищених вібрацій. З’являється дефект через погану якість металу і низьку точність складального обладнання. Отвори під болти і ін. кріплення різного розміру — створюють підвищене тертя. Часто людям доводиться відразу після покупки підкручувати гайки;
  • Знос металу — кришаться або навіть ламаються робочі компоненти. Зниження ціни часто досягається завдяки застосуванню дешевих сплавів. Складаються вони з вторинної сировини та ін. добавок. В результаті навіть товстостінна деталь легко тріскається.

Тому ми продаємо обладнання від 1-3 постачальників з Європи! Якщо ви запитаєте, який прес підбирач вибрати, то професіонали скажуть , що випущений фірмою зі стажем не менше 20 років. Metal-Fach Sp. z o.o веде діяльність з 1989 року, відправляючи машини в США, Австралію та ін. розвинені країни. Запчастини до її устаткуванню знайти не важко — важлива деталь, так як велика частина агрегатів в світі не має на увазі застосування сторонніх комплектуючих. Ми з радістю надамо фірмовий товар за заводськими цінами.

 Який відрізнити якісний підбирач сіна

«ЯР-СТЕП» — постачальник в Україні з досвідом більш 10 років

Якщо ви шукаєте де купити прес-підбирач з доставкою в околиці Києва, Львова, віддалені регіони, то «ЯР-СТЕП» забезпечить вас якісною технікою для заготівлі корму. Ми відвозимо агрегати в будь-яку точку країни. Даємо офіційну гарантію. Тут ви отримуєте заводську ціну, так як ми працюємо за прямим контрактом. Головним же плюсом залишається надійність, перевірена роками. Телефонуйте, задавайте питання і замовляйте.